Kalendarze Calnet

W Calnet zajmujemy się głównie realizacją zamówień na różnego rodzaju kalendarze reklamowe, ze szczególnym uwzględnieniem kalendarzy książkowych. Chcąc zapewnić naszym Klientom komfort związany z wyborem i zakupem kalendarzy firmowych, zawsze staramy się dysponować możliwie najszerszym asortymentem wzorów i typów kalendarzy. Oferowane przez nas kalendarze wyróżniają się wysoka jakością, trwałością oraz elegancją, co sprawia, że każda firma znajdzie u nas idealną propozycję na własne kalendarze firmowe.

Szeroki wybór wzorów i modeli kalendarzy

Mając na uwadze różne potrzeby naszych Klientów, w ofercie Calnet znajdują się różnorodne rodzaje kalendarzy reklamowych, do których znaliczają się:

  • kalendarze książkowe
  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze jednodzielne
  • kalendarze spiralowane planszowe
  • plakatowe
  • biurkowe

Każdy z oferowanych przez nas typów kalendarzy firmowych dostępny jest w różnych wariantach i opcjach, umożliwiając naszym Klientom swobodny ich wybór w zależności od indywidualnych potrzeb.

Dlaczego kalendarze?

W Calnet stawiamy na kalendarze firmowe, gdyż jesteśmy przekonani o ich skuteczności jako środka reklamy. Duże możliwości umieszczania grafik i treści reklamowych sprawiają, że kalendarze wspaniale sprawdzają się jako całoroczna i jednocześnie niedroga reklama firmy.

Odpowiednio zaprojektowane kalendarze ścienne czy też biurkowe, które to często znajdują się w widocznym dla przebywających w tym samy pomieszczeniu osób, są jedną z tańszych i skuteczniejszych reklam. Również i kalendarze książkowe wspaniale sprawdzają się w roli firmowej reklamówki, a nawet jako eleganckie upominki firmowe.