O nas

Opierając się na doświadczeniu nabytym w trakcie realizowania zamówień na przeróżnego rodzaju kalendarze reklamowe, stworzyliśmy markę Calnet, której idea powstania została zainspirowana bogactwem kalendarzy książkowych. Z racji ogromnych możliwości jakie oferują kalendarze książkowe, postanowiliśmy zaoferować naszym Klientom możliwie szeroki i atrakcyjny wybór kalendarzy książkowych w formie gotowej oraz dać Im szansę na stworzenie wspólnie z nami wyjątkowych kalendarzy wykonywanych na zamówienie.

W ramach oferty Calnet, mogą Państwo zrealizować nawet najbardziej odbiegające od standardów zamówienia na kalendarze książkowe oraz notesy reklamowe. Dysponujemy bardzo pokaźną kolekcją oklein, które sprawiają, że każdy kalendarzy, czy też notes zamówiony właśnie u nas jest wyjątkowym i niezmiernie eleganckim gadżetem reklamowym. Oprócz szerokiego wyboru oklein, umożliwiamy łączenie ich w niemal w dowolny sposób, co pozwala na jeszcze łatwiejsze dostosowanie ich wyglądu do kolorów, które stosujecie w swojej firmie.

Każdy kalendarz oraz notes, może również zostać wzbogacony efektownymi dodatkami, które podkreślają unikalność Waszych materiałów promocyjnych. W ofercie dodatków znajdują się zarówno takie ich warianty, których rola jest wyłącznie zdobienie opraw, jak również takie, które podnoszą funkcjonalność kalendarzy oraz notesów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!