Nora Roberts – życie nocne

Nora Roberts urodziła się w Maryland w Stanach Zjednoczonych. Jest jedną z najbardziej popularnych autorek powieści romantycznych na świecie. Jej książki sprzedały się w ponad 500 milionach egzemplarzy i zostały przetłumaczone na ponad 35 języków. Roberts jest autorką ponad 200 książek, w tym serii o rodzinie Montgomery-Taggert, “Nocnych łowcach” oraz “Kochanekach”.

Jej pierwsza książka “Irish Thoroughbred” została napisana w 1981 roku i wydana pod pseudonimem J.D. Robb. Od tego czasu Nora Roberts stała się jedną z najbardziej popularnych autorek książek romantycznych na świecie. Jej książki sprzedały się w ponad 500 milionach egzemplarzy i zostały przetłumaczone na ponad 35 języków.

Życie nocne: światła i cienie

Nora Roberts urodziła się w Maryland, USA, w 1950 roku. Jest jedną z najbardziej popularnych autorek romansów i powieści obyczajowych. Jej książki sprzedały się w ponad 400 milionach egzemplarzy na całym świecie. Roberts jest autorką ponad 200 książek, w tym serii o życiu nocnym w mieście.

“Światła i cienie” to pierwsza część trylogii “Nora Roberts – Życie nocne”, która opowiada historię trzech przyjaciółek – Lily, Abby i Parker – oraz ich przygód w Nowym Jorku. Książka skupia się na tematach przyjaźni, miłości i seksu.

“Światła i cienie” to pełna emocji historia o tym, jak trzy przyjaciółki radzą sobie z życiem w Nowym Jorku. Lily, Abby i Parker muszą poradzić sobie z problemami natury osobistej i zawodowej. Książka porusza ważne problemy takie jak: strata bliskiej osoby, rozwód, utrata pracy, a także problemy natury seksualnej.

Nora Roberts – życie nocne: kolorowe życie w mieście

Nora Roberts jest pisarką, która żyje w mieście. Jej życie jest bardzo kolorowe i pełne przygód. Jest ona bardzo aktywna i lubi spędzać czas na zabawach i imprezach. Nora ma bardzo dużo przyjaciół i znajomych, którzy są z nią bardzo blisko. Ona bardzo lubi swoje życie i chce się nim dzielić z innymi ludźmi.

Nora Roberts jest pisarką, która żyje w mieście. Jej życie jest bardzo kolorowe i pełne przygód. Jest ona bardzo aktywna i lubi spędzać czas na zabawach i imprezach. Nora ma bardzo dużo przyjaciół i znajomych, którzy są z nią bardzo blisko. Ona bardzo lubi swoje życie i chce się nim dzielić z innymi ludźmi. Nora jest osobą, która potrafi cieszyć się każdym momentem swojego życia. Uwielbia ona nowe doświadczenia i lubi poznawać nowych ludzi. Jest osobą pełną energii i radości, która potrafi rozbawić każdego swoim optymizmem.

Tagged , ,