Nora Roberts – nocne życie

Nora Roberts to jedna z najpopularniejszych pisarek romansów na świecie. Urodziła się w Maryland w Stanach Zjednoczonych i już jako dziecko przejawiała talent literacki. W wieku 19 lat opublikowała swoją pierwszą powieść, a od tego czasu sprzedała ponad 400 milionów egzemplarzy swoich książek. Życie nocne tego miasta jest bardzo prężne.

Roberts jest autorką bestsellerów takich jak “Nocne życie”, “Szeptem”, “Krwawy diament” oraz wielu innych. Jej książki są cenione za realistyczne portrety bohaterów, intrygujące fabuły i pełne namiętności sceny erotyczne.

“Nocne życie” to historia o miłości, pragnieniu i straconej szansie. Głównymi bohaterami są Riley i Aidan, dwoje młodych ludzi, którzy spotykają się w barze i od razu się do siebie zbliżają. Niestety, ich związek nie jest usłany różami – Riley ma problem z alkoholem, a Aidan walczy ze swoją przeszłością. Czy uda im się pokonać trudności i zbudować szczęśliwy związek?

Nora Roberts – życie w ciemnościach

Nora Roberts urodziła się w Irlandii w 1952 roku. Jako dziecko chorowała na astmę, co uniemożliwiło jej normalne funkcjonowanie. W wieku siedmiu lat przeszła operację usunięcia płuc, która zakończyła się poważnym urazem nerwowym. Pamięta jedynie ciemność i ból. Roberts przez długi czas leczyła się w szpitalu psychiatrycznym, a następnie wróciła do domu, gdzie przebywała pod opieką rodziny. Wkrótce potem zmarł jej ojciec, a ona sama została wychowana przez matkę i babcię.

Nora Roberts – nocna strona życia

Nora Roberts jest znana ze swoich romantycznych historii. Jej książki są pełne miłości, czułych scen i seksu. Ale Nora ma też swoją ciemną stronę. Wiele jej książek to także historie kryminalne, w których główni bohaterowie muszą stawić czoła przestępcom i rozwiązać zagadki. Wiele z tych książek to również historie erotyczne, w których główni bohaterowie mają gorące i namiętne sceny. Nora Roberts jest więc autorką, która potrafi pisać zarówno o miłości, jak i seksie. I choć jej książki są pełne emocji, to na pewno nie są one dla każdego.

Tagged , ,