Nora Roberts – nocne życie

Nora Roberts to amerykańska pisarka, która urodziła się w Maryland w 1950 roku. Jest autorką ponad 200 powieści, które sprzedały się w ponad 400 milionach egzemplarzy na całym świecie. Jej książki zostały przetłumaczone na 35 języków. Roberts jest znana ze swoich romansów, ale napisała także kilka powieści thrillerów i fantasy.

Jej pierwsza powieść “Irish Thoroughbred” została wydana w 1981 roku, a ostatnia “Year One” ukazała się w 2017 roku. W międzyczasie Nora Roberts napisała również kilka serii, takich jak “Gallaghers of Ardmore”, “Chesapeake Bay Saga”, “Born In” czy “In the Garden”.

Nora Roberts – życie w ciemnościach

Nora Roberts jest pisarką, która urodziła się w Irlandii. Jest autorką bestsellerowych powieści romantycznych i thrillerów. Jej książki sprzedają się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Roberts jest także znana ze swoich ciemnych i mrocznych historii. Wiele z jej książek opowiada o przemocy, śmierci i innych czarnych tematach. Roberts twierdzi, że pisze o tym, co ludzie boją się najbardziej.

Życie na krawędzi

Nora Roberts urodziła się w Maryland w USA. Jest jedną z najbardziej popularnych pisarek romansów i thrillerów. Jej książki sprzedają się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Nora Roberts zaczynała swoją karierę pisarską, pisząc pod pseudonimem J.D. Robb. Wkrótce jednak jej książki podpisywała swoim nazwiskiem i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych autorek na świecie.

Nora Roberts ma na swoim koncie kilkadziesiąt bestsellerów, które łącznie sprzedały się w ponad 500 milionach egzemplarzy. Jej książki są tłumaczone na 35 języków i publikowane w 110 krajach. Nora Roberts jest laureatką wielu prestiżowych nagród, m.in.: RITA Award, Romantic Times Lifetime Achievement Award, Mary Higgins Clark Award i Golden Leaf Award. Życie nocne w tych krajach jest bardzo różne.

Życie pełne tajemnic

Nora Roberts to jedna z najbardziej popularnych pisarek romansów w Stanach Zjednoczonych. W ciągu swojej kariery napisała ponad 200 książek, które sprzedały się w ponad 400 milionach egzemplarzy na całym świecie. Roberts urodziła się w Maryland i mieszka obecnie w Irlandii.

Pisarka przyznaje, że jej życie jest pełne tajemnic, a ona sama często staje się bohaterką swoich książek. “Czasami myślę, że moje życie jest jak bajka – spotykam różne osoby, podróżuję do różnych miejsc i robię różne rzeczy” – mówi Roberts. “Ale to też tajemnica, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie następny dzień”.

Tagged , ,