Nora Roberts – nocna życie

Nora Roberts to amerykańska pisarka romansów, która urodziła się w Silver Spring w stanie Maryland. Jej książki sprzedały się w nakładzie ponad 500 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na 35 języków. W 2017 roku Forbes umieścił ją na liście 100 najbogatszych gwiazd świata literatury.

Roberts napisała swoją pierwszą powieść, Irish Thoroughbred, w 1979 roku. Książka została wydana pod pseudonimem J. D. Robb i była pierwszym tomem serii In Death, która liczy sobie 50 tomów. Nora Roberts ma na swoim koncie również kilkanaście serii cykli oraz kilkaset pojedynczych tytułów. Jej książki często opowiadają historie rodzinne, a także skupiają się na pracy i miłości.

Nora Roberts jest autorką bestsellerowych powieści obyczajowych, romantycznych i sensacyjnych, które cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Jej twórczość charakteryzuje się żywymi bohaterami, realistycznymi dialogami oraz interesującymi historiami miłosnymi. Życie nocne to jedna z jej najlepszych powieści.

Nora Roberts – życie w ciemnościach; Nora Roberts – życie po zmroku; Nora Roberts – życie na krawędzi

Nora Roberts – życie w ciemnościach

Nora Roberts to amerykańska pisarka, autorka bestsellerów. Znana jest ze swoich romansów obyczajowych i kryminałów. Jej książki często dotykają tematu życia w ciemnościach. Wiele z nich opowiada o kobietach, które przez całe życie walczą o przetrwanie. Nora Roberts urodziła się w Maryland i mieszka tam do dziś.

Nora Roberts – życie po zmroku

Nora Roberts to amerykańska pisarka, autorka bestsellerów. Znana jest ze swoich romansów obyczajowych i kryminałów. Jej książki często dotykają tematu życia po zmroku. Wiele z nich opowiada o kobietach, które przez całe życie walczą o przetrwanie. Nora Roberts urodziła się w Maryland i mieszka tam do dziś.

Tagged , ,